3/11/2

13.B

Érkezés:  7:15-re: 13.A, 10.A, 1/9/1,9.B, 10.B

Többiek : 7:45-re, minden csapatnak le kell jelentkezni a testnevelőknél.

A csoportok egymás között körmérkőzéseket játszanak. A három csoportelső között szintén körmérkőzéssel dől el a végeredmény.

Az első három helyezett érem jutalmazásban részesül.

A legtöbb gólt elérő játékos elnyeri a Gólkirály címet.

JÁTÉKSZABÁLYOK

• Játékidő: 2 x 7 perc (azonnali cserével)
    • Játékosok száma: 5 + 1 fő (+ 2 cserejátékos).
    • Teremcipő használható.
    • Csere a saját térfélen, de először le kell jönni a játékosnak. Ha nem így történik, és ebből előnye származik a cserélő csapatnak, ki kell állítani a bejövő játékost. A kiállítás 1 perc, utána visszajöhet a kiállított játékos. A cserelehetőség korlátlan.
    • Durva szabálytalanságnál, vagy sportszerűtlenségnél (ebbe a bíró is beletartozik), végleges kiállítás és 2 perc. Utána másik játékos beállhat.
    • Ha egy csapat létszáma 3 főre csökken, nem folytathatja a játékot. A mérkőzést 3: 0 arányban az ellenfél nyeri. (Vagy az addigi eredmény, ha nekik kedvezőbb.)
    • Ha a labda a játékteret elhagyja, bedobással vagy berúgással is játékba hozható. Ilyenkor a 3 m megadása nem kötelező (de nem zavarhatja annak elvégzését pl. ugrál, kalimpál..). Ezért szabadrúgás is adható.
    • A pontrúgásoknál (szöglet, szabadrúgás) a 3 m megadása kötelező.
    • Kapusról van szöglet.
    • A kapus a labdát kidobással, vagy talajról kirúgással hozhatja játékba (a felezővonalon túlra is). Kézből kirúgás nincs.
    • Szándékos hazaadást a kapus nem foghatja meg, kivéve fejelés, vagy mellel továbbított labda.
    • Ha valamelyik csapat a nevezés ellenére nem áll ki, a következő évben nem indulhat.
    • Egy csapat tagjai lehetőleg egységes, azonos színű mezben legyenek.