SZC logo

Kiskunhalasi Szakképzési Centrum

OM kód: 203042/015 | 6200 Kiskőrös, Árpád utca 20. (székhely), 6200 Kiskőrös, Sárkány József utca 11. (Sárkány József utcai telephely)

Intézmény logo

Kiskunhalasi SZC Kiskőrösi Wattay Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. máj. 26.


wattay

  Átadták a Wattay Sportcsarnokot

  Ünnepélyes keretek között adták át az iskola új sportcsarnokát.

  Átadták a Wattay Sportcsarnokot

  2023. május 26-án dr. Vitályos Eszter Kulturális és Innovációs minisztérium miniszterhelyettese, parlamenti államtitkár, országgyűlési képviselő; Font Sándor országgyűlési képviselő; Papp Gyula a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum főigazgatója; Csúzdi Zoltán kancellár; Vikker József főigazgató-helyettes; Bozár Sándor László kancellár-helyettes, Franczia László intézményvezető, Domonyi László Kiskőrös polgármestere, a képviselő-testület megjelent tagjai, intézményvezetők, duális képzési partnerek, a városi sportegyesületek vezetői, tanárok és diákok részvételével adták át az iskola új sportcsarnokát.

  Az átadó ünnepségen diákjaink adtak műsort. Lakatos Evelin szavalatát dr. Vitályos Eszter ünnepi beszéde, majd a 10.B osztály labdás aerobik, valamint a 9.B osztály gimnasztikai botgyakorlatota követte. Font Sándor országgyűlési képviselő visszaemlékezése után a 11.B osztály step-aerobik gyakorlatsort mutatott be, majd Papp Gyula főigazgató úr ünnepi beszéde következett. A műsort a 9.A, 9.B, 10.A, 10.B és 11.B technikumi osztályok közös műsorszáma, majd Franczia László igazgató úr beszéde zárta.

  A Wattay Sportcsarnok átadásán a nemzeti színű szalagot Franczia László, Domonyi László, dr. Vitályos Eszter, Font Sándor, Papp Gyula és Csúzdi Zoltán vágták át.

   

  Az átadóról készült fényképek itt megtekinthetők

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Ballagás 2024

  Ballagás 2024

  Az idei évben négy osztály ballagott két technikumi, egy szakközépiskolai és egy szakképző iskolai osztály

  2024. máj. 3.


  wattay

  Újabb döntős élmények

  Újabb döntős élmények

  Iskolánk tanulója, Keresztúri Adrián 12.A osztályos tanuló (felkészítő tanára Kalla Viktória) április 19. és 21. között Győrben, az 58. Kazinczy-verseny Kárpát-medencei döntőjében képviselte intézményünket.

  2024. ápr. 22.


  wattay

  Petra az országos döntőben is sikeresen szerepelt

  Petra az országos döntőben is sikeresen szerepelt

  Az ötödik helyen végzett Polereczki Petra 12.A osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen.

  2024. ápr. 17.


  wattay


  Partnereink

  SZC logo

  Kiskunhalasi Szakképzési Centrum


  Kiskunhalasi SZC Kiskőrösi Wattay Technikum

  6200 Kiskőrös, Árpád utca 20. (székhely), 6200 Kiskőrös, Sárkány József utca 11. (Sárkány József utcai telephely)


  2024Kiskunhalasi SZC Kiskőrösi Wattay Technikum